Здоровые привычки или нездоровая мода?

Здорові звички або нездорова мода?

Куди поділися здорові звички друзів? Пам'ятаєте стрінки Ваших друзів у соціальних мережах навесні і влітку 2018! Кожен займався спортом і ділився своїми досягненнями в постах соцмереж зі спеціальних додатків, фотографій з тренувань в залі, підрахунок калорій, страви правильного харчування. А також були тексти постів про те, які чудові відчуття і насолоду вони отримують від фізичних досягнень.

Помітили? Тепер вся ця тема здорових звичок зникла.

Цьому є дві причини.

По-перше: восени і взимку у нас так багато свят, які підтримують традиційні висококалорійні страви. Ось вони і розслабили відчайдушних "здорово- харчувальників і способожиттівців".

Здорове харчування звички повинні бути звичкою і реальність

«Якщо запросити своїх друзів, щоб відсвяткувати Новий рік разом, ніхто не зрозуміє стіл без традиційного картопляно-ковбасних салатів з майонезом, шашлик з жирного м'яса, вершкових соусів і всього цього повинно бути щонайменше «валом». Потрібно відповідати…» Або не запрошувати таких друзів. Але зазвичай частіше вибирають перший варіант.

Такі свята загрожують переїданням і швидкого забуття про гарні здорові звички. Врешті-решт, легше йти з більщістю, ніж радикально виділитися. "Це потрібно буде пояснювати кожному!"

Навіть тоді, коли поруч з такими стравами, пропонується легкий салат зі свіжої зелені з додаванням декількох крапель конопляного масла, практично ніхто не помічає його. Дехто може навіть посміюватися, що салат тут зайвий.

Сильна вольовна людина і той, хто правильно викорінив шкідливі звички, не зверне увагу на такі зауваження і весь вечір буде збалансовувати свою їжу цим салатом. "Спасителем" мікрофлори і травної системи. Ну, решта – нехай як хочуть…

Чи зраджуєте Ви свої здорові звички в цій ситуації?

Друга причина: незручна погода на вулиці для тренувань. Короткий світловий день викликає лінь і забудькуватість про платну підписку в спортзалі. У цей час починається зниження піших прогулянок, не достатньо виконується "кількість кроків" і пройдена дистанція (але збільшується кількість з'їдених тістечок). Здається, що один пропуск у тренуваннях – це не страшно, але за ним слідує другий, третій і так вже тиждень не включається додаток і не вдягається трекер на зап'ястя…

Звичка активної фізичної культури

Чи відчуваєте Ви, як снігова куля захоплює і ретельно обгортаннє невідпрацьовані звички в клубок виправдань і "з понеділків"?

Де ж рішення всього цього неподобства зі здоровими звичками?

На тлі такої пишності на сцену виходить Плеяда новоспечених дієтологів, хто тепер руйнує канони минулого року і доводить: "Так, деяким людям допомагає грейзинг (часте харчування) в корекції ваги і здоров'я, але є багато людей, яким не можна їсти так часто! Їм достатньо двох або трьох прийомів їжі на день. А деяким і одного прийому їжі досить."

Що робить більшість людей? Правильно! Вони чують лише кінець фрази цієї заяви. Вони впевнені, "Так! Це просто про мене!"

Але…

Увімкніть мозок!

Розмір нормального людського шлунку в спокійному положенні не перевищує двох кулачків! Скільки їжі Ви можете покласти в такий мішечок?

Звичайно, це м'яз, ий може розтягуватися і зменшуватися, але якщо він постійно в розтягнутому положенні, він починає приймати його за нормальний стан. І, Woo-La! – з'являється збільшення обсягу талії. Качай – не качай прес, крути – не крути обруч – талія не стане стрункою.

Якщо людина з'їсть мало, її раціон легко врівноважується навіть за кількістю прийомів їжі. А якщо підганяти приймання їжі під кількість прийомів, то це абсолютно неприродно, такий шлунок буде просити більше (щоб протягнути до наступної їжі, яка буде не скоро) і розтягнеться.

Харчування не завжди "перше, друге і компот!"

Їжа у збалансованому харчуванні може складатися з одного горіха або свіжого болгарського перцю. Відчуйтете розмір порції?

Ваш шлунок їсть, і це вже прийом їжі! Часті невеликі корисні перекуси дозволяють забути про почуття голоду, скорегувати функції ферментної системи, і підтримувати свою талію тонкою і привабливою. Це здорові звички. Вони ведуть до прекрасного почуття, спокусливої фігури і міцного здоров'я.

P.S. Якщо Ви ще не повернули свій втрачений досконалий силует, підключайтеся до інтенсиву Ідеальний силует і виконуйте всі завдання. Якщо Ви точно знаєте, як і що робити, але з причин, описаних вище, відмовилися від своїх здорових звичок, киньте Виклик своїм помилкам в раціоні харчування. Пам'ятайте: жити на здоровій стороні життя приємно і дуже просто!

Добавить комментарий