AI / ChatGPT / Monica / Що буде далі з текстами?

Я більше не можу мовчати.

Ви чудово знаєте моє відношення до використання технологій та інструментів у роботі. Я тільки за! АЛЕ технології не замінять людей! Ну як люди цього не розуміють?

Хайп із використання штучного інтелекту пхають кругом! І найбільше обурює те, що тепер кожен вважає себе мега-супер-спеціалістом в написанні текстів (за допомогою чата ЖПТ) Так, ви отримаєте якийсь текст за короткий час, але! Що то за текст? І чи варто ним жбурлятися у професійних копірайтерів, які пишуть аби текст продавав, а не аби текст просто був?

А прикріпила я скріншот про оновлення конструктора для оформлення сторінок на сайті. Для чого?
А ви прочитайте текст! &#* це основна калька, якою пише штучний інтелект.

До чого ми всі йдемо?

Клони? Бездумні, написані під кальку тексти від роботів?

Це все перетворює людину-розумну на сіру масу, якою легко управляти, бо вона не має своєї думки, вона не включає логічне мислення, вона діє за шаблонами, які їй прописує штучний інтелект. Чому?

Бо питає в нього все!!!! Напиши сценарій для відео, напиши контент-план, напиши продаючий текст для лендінга, напиши текст для послідовних листів у розсилку…

А чи задумувались ви, хто заповнює базу знань вашого улюбленого сервісу штучного інтелекту? Чим? І для чого?

Якщо ви ще хоч трохи думаєте (або хоча б думаєте, що ви ще думаєте) робіть це більше і частіше!

Перед тим, як запитати щось у AI-шки, увімкніть спочатку свій власний мозок і спробуйте дати відповідь на своє питання власними силами. Якщо ви здатні знайти 3-4 варіанти відповідей на своє питання власними силами, то зможете це зробити і більше разів! Так, це не буде за секунди, але ці відповіді будуть живими. Так ці відповіді можуть видатися хибними, але ви запамʼятаєте, що вони не працюють і не будете повторювати їх наступного разу.

Оскільки ви дочитали вже до цього місця, то вітаю! Ви – людина! І памʼятайте про це, коли оточення захоче затягнути вас у свою сіру масу.

Обіймаю вас, мої Люди! Де б ви не були, віртуальні обійми долітають у кожен куточок світу і без штучного інтелекту, я це знаю.

AI / ChatGPT / Monica / Що буде далі з текстами?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх